نرم افزار کامفار COMFAR 3.3 شاخص گذاری و ارزیابی طرح و پروژه اقتصادی مالی

دانلود نرم افزار کامفار COMFAR 3.3

زمینه

بر اساس این واقعیت است که مشاوره با کیفیت بالا پیش از سرمایه گذاری منجر به پروژه های بهتر، در نتیجه منجر به افزایش سرمایه گذاری داخلی و خارجی، UNIDO سهامداران دولتی و خصوصی با ابزار و روش ها برای ارزیابی پروژه و تجزیه و تحلیل امکان سنجی مجهز شده است – از جمله مدل کامپیوتر یونیدو برای امکان سنجی تجزیه و تحلیل و گزارش دهی (COMFAR). COMFAR تجزیه و تحلیل کوتاه مدت و دراز مدت عواقب مالی و اقتصادی برای پروژه های صنعتی و غیر صنعتی تسهیل می کند. COMFAR است دفترچه راهنمای همراه، مواد و نرم افزار به هم پیوسته برای شناسایی پروژه و آماده سازی آموزش. COMFAR نیز ارائه می دهد ماژول های تخصصی، به عنوان مثال در مکانیسم توسعه پاک (CDM) و در حسابداری مدیریت زیست محیطی.

استراتژی

COMFAR، که در حال حاضر در ۱۹ زبان در دسترس است، ارائه خواهد شد محصول خود را وسعت بخشد و نسخه های خصوصی تر که مطابق با آخرین استانداردهای بین المللی حسابداری (IAS) و استانداردهای گزارشگری مالی بین المللی (IFRS)، طرح توسعه گواهینامه مربیان هستند و استقرار مراکز آموزش ملی و منطقه ای است. علاوه بر این، آموزش آنلاین از طریق پلت فرم آموزش الکترونیکی است به توسعه.

 

سایت سازنده نرم افزار

تیم مهندسی معکوس crack4all

جهت سفارش دانلود کرک از طریق ثبت درخواست و یا تماس با شرکت اقدام فرمایید
[vc_button url=”https://crack4all.com/%d8%b3%d9%81%d8%a7%d8%b1%d8%b4-%da%a9%d8%b1%da%a9-%d9%86%d8%b1%d9%85-%d8%a7%d9%81%d8%b2%d8%a7%d8%b1/” text=”سفارش این کرک” size=”” align=”left” type=”primary” outlined=”0″ icon=”” target=”_self”]

[related_post themes="flat" id="24466"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *