ARANZ Geo Leapfrog 4.0 / Geothermal 3.2 / Hydro 2.6 / Mining 2.6

Leapfrog یکی از برترین برنامه های مدلسازی سه بعدی پدیده های ژئوگرافیکی است. این برنامه کاربردهای فراوانی برای متخصصین حفاری، اکتشاف میادین گازی و نفت، تحقیق و تفحص در حوزه آلودگی آبهای زیرزمینی و همچنین صنعت تولید انرژی از زمین گرمایی است. این برنامه به صورت کامل روشی جدید در پردازش، نمایش و تفسیر داده های چاه های گمانه مطرح کرده است. با استفاده از این برنامه به آسانی میتوانید تمامی داده ها و اطلاعات گمانه ها و کاوشهای انجام گرفته را وارد برنامه کرده و سپس شاهد الگوی بصری این داده ها در برنامه بود.
جمع آوری و به خصوص تحلیل حجم زیادی از داده ها در یک محدوده وسیع جغرافیایی امری زمان بر و مستلزم دقت و حساسیتهای فنی است. از آنجایی که این برنامه تمامی داده ها را به صورت سه بعدی و با تصاویری گویا به شما نمایش میدهد، مرحله تفسیر داده ها زمان بسیار کمتری از گذشته خواهد گرفت. با مشاهده یک مدل گرافیکی در واقع جزئیات یک محدوده جغرافیایی و اطلاعات چاه های گمانه به خوبی نمایان میشوند. و از آنجایی که تمامی این اطلاعات توسط برنامه دریافت و پردازش میشود به دقت خروجی برنامه میتوان اطمینان بالایی داشت.
توسط این برنامه میتوان بدون نگرانی از بر هم خوردن نظم داده های جمع آوری شده، چندین پروژه را به صورت همزمان پیش برد. برنامه خود مدیریت داده ها و پروژه های مختلف را بر عهده میگیرید. وقتی این قسمت در اختیار برنامه باشد دیگر نیازی به نگرانی در مورد جمع آوری وکنترل داده ها نیست. برنامه Leapfrog امکان طراحی مدلهای گرافیکی پیچیده از حجم زیاد داده ها را دارد. این برنامه قادر است میلیونها دیتا پوینت مختلف را پردازش کند و نتیجه را در قالب یک نمای سه بعدی نمایش دهد.
Windows XP ,Vista, Windows 7 or Windows 8 operating system with latest service pack
Pentium 4 (2 GHz processor)
Monitor resolution of 1024 X 768 or above
Available USB port
۱ GB of RAM
۵۰۰MB of free space on C: drive
Internet connection: High-Speed Internet Connection required
(may need to disable firewall or anti virus software if LeapFrog Connect cannot access the internet)
Microsoft Internet Explorer version 7 or higher.
Latest version of Adobe Flash Player

فایل Readme.txt در فولدر Crack‌ را مطالعه کنید.
هر نسخه حدود ۳۰۰ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32868"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *