Cadence Design Systems Sigrity 2017 HF003 x64

Allegro Sigrity نرم افزاری برای شبیه سازی و بررسی سلامت سیگنال در مدارهایی با فرکانس بالاست. با پیشرفت تکنولوژی پردازش دیجیتال، نیاز به پردازش سریعتر به صورت روزافزونی افزایش پیدا کرده است، پردزاشگرهایی که سریعتر کار کنند لزوما نیازمند مدارهایی با سرعت پردازش بالاتر و در واقع فرکانس بالاتر هستند. با افزایش سرعت سیگنال ها و به صورت دقیقتر افزایش سرعت حرکت سیگنالها در مسیرهای تعبیه شده بر روی بردهای PCB و یا بردهای چند لایه مسائل و مشکلات جدیدی مطرح میشود که در صورت عدم طراحی درست، گریبانگیر مهندسین خواهد شد، رویدادهایی همچون تداخلها، اعوجاج و نویز و … در فرکانسهای بالا باعث میشوند تا سلامت سیگنال دستخوش تهدیدهایی شوند.
برای به حداقل رساندن این تهدیدها، جبران آنها و افزایش کیفیت مدارهای سرعت بالا، نیازمند تجزیه و تحلیلها و کارهای اصلاحی هستیم که نرم افزار Allegro Sigrity این کار را برای ما راحت کرده است. این نرم افزار با ترکیب کردن تکنولوژی های طراحی، ویرایش و مسیریابی IC و PCB ها مختص Cadence® Allegro®  امکان آنالیز پیشرفته ای هم در pre-layout و هم post-layout برای کاربران فراهم کرده است.
این نرم افزار با بررسی سناریوهای مختلف در همان فازهای ابتدایی طراحی باعث میشود تا طراحی دقیقتر و طراحی مجدد به حداقل برسد. این نرم افزار به صورت مستقیم امکان خواندن و نوشتن در دیتابیس طراحی PCB و IC های Allego را داراست. شبیه ساز دقیقی بر پایه SPICE و همچنین حل کننده توکاری برای استخراج ساختارهای ۲d و ۳d در اختیار کاربر قرار میدهد. این نرم افزار همچنین از مدلسازی  در سطح ترانزیستور و ورودی خروجی عملکردی شامل  power-aware IBIS 5.0 پشتیبانی میکند.
Supported Operating Systems: Windows 7even / 8.x / 10 / 2008 Server R2 / 2012 Server (All service packs)
کرک نسخه ۲۰ چینی بود که ما تا جایی که توانستیم آن را انگلیسی کردیم. فایل PDF راهنمای تصویری برای کرک دارد. توضیح کرک نسخه ۱۶ در فایل Readme.txt است.
۲٫۸۵ + ۲٫۵۸ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33467"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *