M.E.P.CAD AlarmCAD 5.0.12

AlarmCAD نام نرم‌افزار قدرتمند طراحی سیستم هشدار حریق می‌باشد. این نرم‌افزار با به‌کارگیری به‌روزترین فنون طراحی و با ارائه یک مجموعه جامع از ویژگی‌های منحصربه‌فرد، توانسته است رتبه یک ‌درمیان نرم‌افزارهای هم‌رده خود کسب کند. AlarmCAD این امکان را به شما خواهد داد که با دقت زیاد و با سرعت بسیار بالا، به طراحی سامانه‌های موردنظر خود بپردازید.
AlarmCAD سیستمی پیشرفته و انعطاف‌پذیر و درعین‌حال قابلیت اجرای بالا ارائه می‌دهد. همچنین به‌طور مداوم ویژگی و طراحی‌های جدیدی به آن افزوده‌شده و درواقع در لبه‌های فناوری حرکت می‌کند. این نرم‌افزار سیستم کاملاً کامپیوتری و خودکار را به ارمغان می‌آورد.
از ویژگی‌های منحصربه‌فرد AlarmCAD، ارائه نسخه مخصوص AutoCAD است که دست طراحان ساختمان و معماران را برای هرگونه تغییر باز گذاشته و انعطاف فوق‌العاده‌ای به طراحی خواهد داد. علاوه بر این نسخه‌ای مجزا آر AlarmCAD نیز موجود است که از زبان CAD پشتیبانی کرده و با محیط کاربری بسیار ساده و جذاب، تمامی نیازهای طراحی یک سیستم اطفای حریق کارآمد را برطرف می‌کند.
پس از اتمام طراحی، علاوه بر فراهم بودن نقشه، مقدار مواد و مصالح لازم مانند سیم و باتری، نوع مواد به‌کاررفته در تأسیسات و غیره نیز در دسترس خواهد بود.همچنین برآوردی از هزینه‌های طراحی در هر مرحله قابل‌مشاهده است.
CPU Type Minimum Intel® Pentium® ۴ or AMD Athlon™ ۶۴ processor
Memory For 32-bit AutoCAD 2016: 2 GB (3 GB recommended) For 64-bit AutoCAD 2016: 4 GB (8 GB recommended)
Display Resolution 1024×۷۶۸ (۱۶۰۰×۱۰۵۰ or higher recommended) with True Color

در فایل Readme.txt موجود است.
۱۸۴ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32851"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *