RFD tNavigator 4.1.3

tNavigator نرم افزاری قدرتمند جهت شبیه سازی دینامیکی مخازن نفت و گاز است. این برنامه تلاشی جمعی از محققین و تیم توسعه شرکت RFD است. این برنامه قابل نصب بر روی سیستم های شخصی، لپ تاپ، سرورها و حتی کلاسترهای HPC است. برنامه به زبان ++C نوشته شده است و در کدنویسی آن از جدیدترین تکنولوژی های پردازش موازی و شتاب دهنده های سخت افزاری استفاده شده است. سرعت پردازش و عملکرد این برنامه متناسب با توان سخت افزاری سیستم میزبان است.
قطعا اگر برنامه را بر روی سیستم های کلاستر با چندین هسته پردازشی اجرا کنید شاهد افزایش چشمگیر سرعت عملیات شبیه سازی و پردازشی خواهید بود. برای به حداکثر رساندن سرعت پردازش مدلهای پیچیده از هیچ تکنولوژی دریغ نشده است، در جای لازم از NUMA، Hyperthreading، محاسبات هیبریدی MPI/SMP و … به خوبی استفاده شده است. همه این تکنولوژی ها به کار گرفته شده است تا برنامه با حداکثر کارایی به متخصین خدمت رسانی کند و سایر رقبا را با اختلاف معنی داری پشت سر بگذارد.
در صفحه معرفی این محصول، شبیه سازی تعاملی یکی از ویژگی های اصلی این محصول برشمرده شده است. در واقع این محصول بر خلاف سایر ابزارهای شبیه سازی نه تنها اجازه مانیتورینگ در لحظه عملیات شبیه سازی مخازن را میدهد بلکه این اجازه را نیز به کاربران میدهد تا بتوانند با چند کلیک ماوس خواسته ها و پارامترهای مورد نظر خود را در جریان شبیه سازی تغییر و نتایج را مشاهده کنند. این موضوع باعث تسهیل عملیات شبیه سازی و مطالعه پارامتریک مخازن نفت و گاز میشود و قطعا باعث صرفه جویی زمانی زیادی خواهد شد. توصیه میکنیم اگر در شاخه مهندسی نفت و گاز درگیر در فرایندهای شبیه سازی مخازن هستید و یا حتی برای رساله پایانی خود نیازمند پژوهش در این زمینه هستید tNavigator را به عنوان یکی از برترین ابزارهای این حوزه به کار بگیرید.
 

با اطلاعات موجود در فایل Serial.txt نرم افزار را رجیستر کنید.
۲۱ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33756"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *