Schlumberger PIPESIM 2017.1.932 x64

در یک کلام با نرم افزار Schlumberger PIPESIM می توان میزان درستی که لازم است تا چالش های جریان مایعات و بهینه سازی تولید را به دست آورد، محاسبه نمود.
یکی از بزرگترین دغدغه های مهندسین ، طراحی مطمئن چاه ها و خطوط لوله به قسمی است که مایعات تولید شده به صورت امن و مقرون به صرفه ای به تسهیلات فرآیندی برسد. پایه و فنداسیون مدل سازی صحیح سیستم های تولید برمبنای سه حوزه اصلی علمی زیر استوار است که در همگی PIPESIM لحاظ شده اند:
مدل سازی جریان چند فازی: PIPESIM طیف وسیعی از ارتباطات جریانات چند فازی استاندارد صنعتی و همچنین مدل های مکانیکی سه فازی پیشرفته را به کار می گیرد. این مدل امکان محاسبه ساختار جریان، تاخیر مایعات، خصوصیات مربوط به شکل حرکت مواد و کاهش فشار همه ایستگاه ها در طول مسیر تولید را فراهم می آورند.
مدل سازی خصوصیات مایع: PIPESIM دو انتخاب را برای کاربر فراهم می کند، یکی مفاهیم مرتبط با نفت سیاه استاندارد صنعتی، و دیگری یک محدوده از مدل های ترکیبی از حالات معادله ای است. بسته به نوع برنامه، کاربران می توانند ازیک مجموعه گسترده از ویژگی های موجود در نرم افزار برای مدل سازی طیف گسترده ای از انواع مایعات انتخاب داشته باشند.
مدل سازی انتخاب گرما: پیش بینی درست انتقال گرما در محاسبه درجه حرارت خصوصیات مایع مورد نظر در سیستم، شکل گیری جامدات، و اصولا برای تمام طراحی های گرمایی سراسری سیستم حیاتی است. PIPESIM محاسبات تعادل انرژی که برای انواع مکانیزم های انتقال گرما محاسبه می شود، را انجام می دهد.

اطمینان از انتقالات امن و سودمند مایعات: سیستم های تولیدی مدرن به طراحی هایی نیاز دارند که اطمینان دهد مایعات به صورت امن و کارایی از مخازن به تجهیزان فرآیندی منتقل می شوند. اینکه این سیستم ها در محیط های دشوار وجود داشته باشند مانند مناطق آب های عمیق با زیرساخت های پیچیده، یا در اسکله های بزرگ، فاکتورهای زیادی را به این گونه طرح ها اضافه می کند. قابلیت شبیه سازی صحیح یک طبف وسیع از سناریو ها و شرایط در شبیه ساز جریان چندفازی حالت پایدار PIPESIM به کار برده شده که به عنوان ابزار شبیه سازی جریان پیش رو در طراحی سیستم های تولیدی به کار می رود.
بهینه سازی تولید: زمانی که یک سیستم تولید شده در جریان قرار داده می شود، قابلیت کسب اطمینان از تولید بهینه در دستیابی به پتانسیل اقتصادی حداکثری حیاتی است. در این زمینه نیز، نرم افزار PIPESIM یک مجموعه کامل از جریانات کاری فراهم می کند- از انتخاب مناسبی برای انجام کار تا تعیین و مهاجرت چالش های تضمین جریان و حتی بهینه سازی آنلاین سیستم کامل شده.
شبیه ساز جریان چندفازی، حالت پایدار: نرم افزار PIPESIM یک شبیه ساز جریان چندفاز ، حالت پایدار است. PIPESIM جریان چند فازی را از مخزن تا سرچشمه و منبع مدل سازی می کند. کارآمدی تجهیزات خط جریان و سطح می تواند برای تولید تجزیه و تحلیل های سیستم تولیدی کامل محاسبه گردد. نرم افزار PIPESIM می تواند با پلتفرم نرم افزاری عملیاتی تولید Petrel E&P و Avocet مجتمع شود تا یک راهکار واحد ارائه شود و یک شبیه سازی کامل از مخازن تا تولید حاصل گردد.

 
پیش‌نیازهای سخت‌افزاری و نرم‌افزاری برای این نسخه از طرف سازنده، در دسترس عموم قرار نگرفته است، اما طبق بررسی انجام‌شده، برای کار نیاز به قدرت پردازشی متوسط به بالایی می‌باشد.
 
در فایل Readme.txt موجود پوشه‌ی Crack آورده شده است.
هر سه نسخه در ۱۹ مرداد ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.
Schlumberger PIPESIM 2014.1.709.2 x64
۱ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33724"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *