Starry Night Pro Plus 7.5.5 macOS

Starry Night نرم افزاری افلاک نما برای مشاهده و رصد ستارگان، سیارات، اقمار، دنباله دارها و هر نوع جرمی در آسمان بالای سر ماست. این برنامه برای دو پلتفرم مک و ویندوز ارائه شده است که در این پست نسخه مک آن را برای کاربران قرار داده ایم. با استفاده از این نرم افزار نقشه آسمان در دستان شماست. به راحتی میتوانید با کمی اطلاعات اولیه شروع به کار با این برنامه کنید و در مورد هزاران ستاره و جرم آسمانی اطلاعات بسیار مهیجی به دست آورید. این برنامه علاوه بر اطلاعات به روز و کاملش دارای مجموعه کاملی از تصاویر واقعی از اجرام آسمانی است که باعث دوچندان شدن هیجان این رصد خواهد شد.
در نسخه های جدید این برنامه تمرکز خاصی بر روی نجوم آماتوری گذاشته شده و قابلیتهای مختلفی برای این دسته از کاربران در نظر گرفته است. یکی از قابلیتهای جالب و مهیج این نرم افزار ارتباط مناسب با تلسکوپهایی است که دارای مقر goto هستند، به وسیله goto میتوان دهانه تلسکوپ را به صورت خودکار به سمت جرم آسمانی مورد نظر چرخاند و برای این کار منجم آماتور نیازی به هیچ کار نخواهد داشت، فقط جرم مورد نظر را به goto میدهد و تلسکوپ به واسطه یک موتور خودکار دهانه تلسکوپ را به سمت جرم مورد نظر نشانه میگیرد. حال نرم افزار Starry Night این فرایند را باز هم ساده تر کرده است، توسط این برنامه میتوانید جرم مورد نظر را در نرم افزار انتخاب کنید و با اطمینان از برقرار بودن ارتباط کابلی تلسکوپ با کامپیوتر تنها با یک  کلیک دهانه تلسکوپ به سمت جرم مورد نظر تنظیم میشود و میتوانید به راحتی آن را رصد کنید. Starry Night در ابتدا توسط شرکت Sienna Software توسعه داده شد و اکنون در مالکیت شرکت Simulation Curriculum میباشد.
Macintosh:Universal Binary (PPC/Intel compatible)
OS X 10.7 or higher
۱ GH or higher processor
۱ GB MB RAM
۱۲ GB of hard disk space
۱۲۸ MB OpenGL 1.4 capable graphics card (OpenGL 2.0 is required for features like shaded sky, animated grass and fast AllSky rendering at wide FOV)
Minimum recommended monitor resolution of 1024 x 768 pixels.
فقط نصب و استفاده کنید. فعلا نسخه ویندوز کرک شده ندارد.
پسورد نصب: gang gao
۲٫۴۴ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33068"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *