دانلود کرک نرم افزار جنتک Genetec Security Center 5.9

دانلود کرک جنتک Genetec Security Center

هم اکنون برای اولین بار کرک جنتک Genetec Security Center به همراه Genetec Omnicast

معرفی نرم افزار جنتک Genetec Security Center

شرکت Genetec برترین شرکت مطرح در زمینه سیستم های نظارت تصویری است.

کرک نرم افزار جنتک

این شرکت با ارایه راهکارهای تخصصی برای هر محیط مانند فرودگاه، محیط های حمل و نقل و محیط های فروشگاهی تمام نیاز های یک مجموعه را رفع نموده است. شرکت Genetec با ایجاد سیستمی بسیار منسجم و یکپارچه با نام Security Center با ارایه راهکار ها و امکاناتی فوق العاده و استفاده از بروزترین تکنولوژی های هوش مصنوعی و هوشمند سازی نیاز ها و فرآیند های گذشته که طی ۲۲ سال تجربه و فعالیت حرفه ای این شرکت که در زمینه امنیت و نظارت تصویری به دست آورده میتواند مدیریت محیط های بزرگ مانند شهرها، بیمارستانها، مراکز امنیتی، سازمان ها، شرکت ها، موسسات مالی، بانک ها، فروشگاه های بزرگ و دانشگاه ها را بسیار آسان به عهده بگیرد.

نرم افزار مديريت هوشمند تصاوير ويدئويی Genetec Omnicast

نرم افزار OMNICAST را می توان از زمره نرم افزارهای صنعتی نظارت تصویری مبتنی بر IP نامید که مدیریت اطلاعات و تصاویر را در شبکه های LAN انجام می دهند و می توان این سیستم را به صورت حقیقی ۵ نمونه ای از فناوری NVR نام برد.

نرم افزار مدیریت تصاویر ویدئویی OMNICAST یکی از قدرتمند ترین نرم افزارهای صنعتی است که تا کنون به صنعت CCTV معرفی شده است.

این نرم افزار توسط شرکت GENETEC که یکی از شرکت های پیشرو در صنعت نرم افزارهای صنعتی مبتنی بر IP است تولید شده است.

با استفاده از این نرم افزار به راحتی می توان دوربین های جدیدی در هر جای شبکه که باشد به سیستم اضافه نمود و تعداد این دوربین ها می تواند تا ۵۰۰۰۰ دوربین در یک سیستم نیز باشد.

شرکت Genetec با سابقه فعالیت بیش از ۱۶ سال در صنایع سیستم های امنیتی شبکه، همچنان به عنوان رهبر و پیشرو در این زمینه شناخته میشود.

این شرکت در سال ۱۹۹۷ به عنوان مرکز تحقیق و توسعه تولید نرم افزار، برپایه نوآوری، تاسیس گردید و با ارائه اولین نرم افزار مدیریت سیستم های نظارت تصویری هوشمند، مشتریان خود را شگفت زده کرد.

 

امروزه شرکت GENETEC به عنوان سیستم های نظارت تصویری هوشمند، مدیریت کنترل دسترسی سیستم ها و License Plate Recognition Solutions را در قالب یک بسته یکپارچه ارائه داده و به واسطه این عملکرد مرکز امنیت نامیده میشود .

با همکاری نمایندگان خود در ۶ قاره و بالغ بر ۸۰ کشور، همواره در محیطی امن تر در صنایع کوچک و بزرگ نقش به سزایی دارد.
جهت دانلود کرک نرم افزار Genetec Security از طریق فرم درخواست و یا تماس با شرکت اقدام کنید.

[related_post themes="flat" id="36866"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *