ASI ELS (Applied Science International Extreme Loading for Structures) 2.3 B204 for WinXP

ASI ELS مخفف Extreme Loading for Structures از شرکت Applied Science International نرم افزاری جهت تحلیل و پیش بینی رفتار سازه در مقابل بارهای شدید است. مهندسین سازه به کمک این برنامه میتوانند وضعیت فروپاشی و میزان مقاومت قسمتهای مختلف سازه را در برابر فشارهای تحمیل شده بررسی کنند. برنامه تغییرات به وجود آمده و نحوه فروپاشی قسمتهای مختلف را به صورت سه بعدی و گرافیکی نمایش میدهد. در این برنامه میتوان انواع بارهای استاتیک و یا داینامیک تدریجی را بر روی نواحی مختلف سازه آزمایش و ارزیابی کرد. به عنوان مثال امکان وارد کردن بارهای دقعی و گسسته مانند انفجار، زمین لرزه، نشست ساختمان، وزش بادها و طوفان و … و بررسی رفتار سازه در مقابل این بی نظمی ها میسر است.
بر خلاف بسیاری از نرم افزارهای آنالیز سازه که بر مبنای روش المان محدود کار میکنند این برنامه از یک راه حل غیر خطی و دقیقتر تحت عنوان AEM یا Applied Element Method (روش المان کاربردی) استفاده میکند. این روش به نرم افزار اجازه میدهد تا رفتار سازه به صورت خودکار در مقابل تنشهای الاستیکی و غیر الاستیکی ارزیابی شود. در این حالت امکان بررسی میزان ارتعاش آرماتورها، میزان کمانش ستونها، دیوارهای برشی، وضعیت سازه بعد از کمانش، شیوه و مسیر انتشار ترک و اثرات پی دلتا و … وجود دارد.
اثرات پی دلتا معمولا به دلیل برون محوری بارهای ثقلی طبقات بالا نیروی اضافه ای بر روی سایر طبقات اعمال میکنند. این تاثیرات را نه تنها میتوانید در این برنامه به صورت گرافیکی و با اعداد و ارقام نسبتا دقیقی مشاهده بگیرید، بلکه امکان پیگیری میزان تغییرات در این فاکتور نیز مقدور است. مشاهده تغییرات صورت گرفته و همچنین نحوه جدایی اجزاء سازه میتواند نتایج ارزنده ای داشته باشد. بر اساس این اطلاعات میتوانیم نقاط ضعف سازه را تشخیص و استحکام نهایی آن را افزایش دهیم.
Minimum System Requirements:
Microsoft® Windows 2000 Professional SP4
Intel® Pentium® III or higher
۵۱۲ MB RAM
Hardware-Accelerated OpenGL® graphics card
۱۵۰ MB of hard disk space
Recommended System Requirements:
Microsoft® Windows XP
Core 2 Quad processor
۴ GB RAM
Hardware-Accelerated OpenGL® graphics card
۸۰ GB of hard disk space

پس از نصب، فایل Loader را در پوشه‌ی Bin مسیر نصب برنامه کپی و همین فایل را اجرا کنید.
کرک موجود در ویندوز XP عمل می‌کند که با استفاده از نرم‌افزارهای شبیه‌سازی مانند VMware یا VirtualBox در ویندوزهای جدیدتر قابل نصب می‌باشد.
۶۸ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32456"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *