Autodesk Netfabb Premium 2018 R0 x64

Netfabb نرم افزاری توانمند جهت تولید، برش، رفع ایرادات و آماده سازی مدلهای سه بعدی برای ارسال به دستگاه های پرینت سه بعدی است. این برنامه همانند سایر محصولات شرکت اتوکد از رابط کاربری ساده ای برخوردار است و امکانات زیادی را نیز فراهم کرده است. پرینت سه بعدی، صنعتی تقریبا نوپا است که اخیرا به صورت جدی تر وارد کارزار تجاری نیز شده است. به دلیل اهمیت این موضوع، اهالی دنیای نرم افزار هم برای تسهیل و غنا بخشیدن به این صنعت دست به عمل شده اند و تا کنون ابزارها و نرم افزارهای زیادی را عرضه کرده اند.اتوکد به عنوان یکی از سردمداران حوزه CAD در این زمینه نرم افزار Netfabb را معرفی کرده است که یکی از بهترین ها در بین اهلی فن قلمداد میشود.
مدلهایی که توسط نرم افزارهای سه بعدی ساز مانند تری دی مکس ایجاد میشود لزوما برای پرینت سه بعدی مناسب نیستند و به همین دلیل با وارد کردن مدلهای سه بعدی از سایر نرم افزارهای سه بعدی در نرم افزار Netfabb گام های نهایی برای بهینه سازی بر روی آن اجرا میشود تا به عنوان مدلی قابل قبول برای چاپ سه بعدی آماده بهره برداری شود. این برنامه برای پرینت سه بعدی از روشهای گوناگونی بهره میبرد که بر اساس شرایط پروژه بهترین روش انتخاب میشود. سرعت و دقت عمل این برنامه به لطف برنامه نویسی مدرن تیم سازنده آن بسیار عالی است و در صورت فراهم کردن سخت افزارهای مطلوب برای این برنامه با هیچ گونه لگ و کاهش سرعت مواجه نخواهید شد. در هر مرحله از کار میتوانید تغییرات مورد نظر را در پروژه اعمال کنید و نتیجه را سریعا مشاهده کنید.
Operating Systems: Windows 7, 8, and 10 (64-bit only)Video: Improved display with a graphic card that’s compatible with OpenGL 3.3 Connection
CPU & RAM:For a fluent workflow 2 GB RAM and a 2 GHz Procsor are recommended.
Generally, the bigger and more complex the 3D file, the more RAM is required.
For the Automatic Packing add-on at least 4 GB RAM is required (the better the graphics card and the more memory you have, the faster the program).

فایل Readme.txt در فولدر Crack را ببینید.
۱٫۴۶ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33803"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *