Bentley AXSYS.Products CONNECT Edition 10.00.00.22

AXSYS زیرمجموعه ای از محصولات شرکت بنتلی جهت طراحی کارخانه جات و واحدهای صنعتی است. با استفاده از این نرم افزار امکان مدلسازی و طراحی کارخانه های پیچیده در حالت دو بعدی میسر است. یکی از ویژگی های بارز این مجموعه مدیریت آسان تغییرات است. شما در هر قسمتی از مدل طراحی شده تغییری ایجاد کنید، این تغییر به صورت خودکار بر روی واحدهای دیگر سیستم تاثیر خواهد گذاشت و اطلاعات آن قسمتها را به صورت هماهنگ بروزرسانی میکند.
یکی دیگر از ویژگی های این برنامه و چه بسا اکثر برنامه های شرکت بنتلی، امکان همکاری گروهی بر روی پروژه هاست. پروژه هایی همچون طراحی و مدلسازی تاسیسات اتمی معمولا کار یک نفر نیست. برای قسمتهای مختلف از تخصصهای گوناگونی استفاده میشود و نتیجه نهایی توسط تیمی از متخصصین ارائه خواهد شد. این محصول چارچوب مناسبی برای فعالیتهای تیمی تدارک دیده است که بر مبنای آن اعضای تیم بدون نگرانی از تغییرات صورت گرفته میتوانند در یک محیط مجتمع بر روی واحدهای محوله کار خود را انجام دهند.
برنامه به صورت خودکار این تغییرات را مدیریت و یکپارچه میکند. محصول حاضر شامل دو نرم افزار AXSYS.Process و همچنین AXSYS.Engine است. که اولی برای مدلسازی دو بعدی واحدهای صنعتی همچون پتروشیمی، واحدهای تولید برق و … استفاده میشود و دومی برای طراحی و مدلسازی نقشه تاسیسات اتمی و هسته ای کاربرد دارد. هر دو از یک چارچوب مشترک و یکپارچه استفاده میکنند و متخصصین میتواندد بدون نگرانی از مدیریت تغییرات، پروژه خود را توسعه دهند. ضمنا این نکته را هم ذکر میکنیم که این برنامه تنها قسمتهای فنی مرتبط با کارخانه و خطوط تولید و … را پیاده سازی نمیکند. با استفاده از این برنامه امکان طراحی قسمتهای اداری، واحدهای کنترل و مانیتورینگ و … نیز وجود دارد. استفاده از این محصول تاثیر محسوسی در شتاب گرفتن فرایند توسعه پروژه های جاری شما خواهد داشت.
Operating System: Windows 7, Windows Vista, Windows Vista x64, Windows XP (Service Pack 2 or later), Windows XP Professional x64, Windows Server 2003 (Service Pack 1 or later), and Windows Server 2003 x64 (Service Pack 1 or later).
Software Prerequisites: Microsoft.NET Framework 3.5 (Installer will attempt to download and install this prerequisite if it is not present during installation.)
Processor: As per minimum operating system requirements
RAM: As per minimum operating system requirements (1GB or more is recommended for large networks, or to work on multiple files simultaneously)
Hard Disk: 1024 MB of free storage space, with additional room for data files
Display: 1024 x 768 resolution, 256 colors (or better)

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۴۸۹ + ۶۰۹ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33788"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *