Geosoft acQuire 4.2.1.1

acQuire نرم افزاری کمکی برای مدیریت اطلاعات زمین کاوی و اکنتشاف معدن است. صنایع مختلفی از جمله معدن، انرژی، عمران محیط زیست و … از ابزارها و راهکارهای مختلفی برای مدلسازی، آنالیز و شبیه سازی داده های پژوهشی استفاده میکنند ولی در نهایت همه این راه حلها نیازمند اتخاذ تصمیمات کلی و انتخاب یک راهکار مناسب از بین حجم انبوهی از نتایج به دست آمده است. این برنامه همانند یک شریک و همکار در تصمیم گیری ها و مسائل کنترلی، ایمنی و تخمینی میتواند به متخصصین کمک کند.
در واقع این برنامه یک سیستم مدیریت داده است که با فراهم کردن یک بانک اطلاعات رابطه ای، در حکم انبار مرکزی برای داده های تکنیکی و عملیاتی در فرایندهای حفار و اکتشاف است. این برنامه همچنین کیفیت داده ها و میزان ارتباط آنها به یکدیگر را به خوبی میسنجد و قادر است گزارشهایی غنی از داده های معتبر ارائه دهد. یکی از مسائل مهم در شرکتهای معدن کاوی و اکنشاف هم از نقطه نظر تکنیکی و هم از دید حقوقی، حفظ تمامیت و یکپارچگی داده هاست.
از لحاظ تاریخی بسیاری از سازمانها معمولا سیستمهای صعیفی برای حفظ داده ها دارند که معمولا با ناسازگاریها و عدم انسجام زیادی روبرو میشوند. در این سازمان ها حذف شدن داده ها، فقدان داده های مهم، خطاهای مختلف امری رایج و بعضا پذیرفته شده است. ولی در عصر حاضر به به صورت فزاینده ای دولتها و صنایع به سطح بالاتری از گزارشهای استاندارد نیازمند هستند. acQuire دقیقا با همین هدف ارائه شده است. این برنامه راه حلی بهینه برای ذخیره سازی و ارائه گزارشهای استاندارد است.
این برنامه در سال ۱۹۹۶ به عنوان یک بسته حمایتی GIM برای کاوش معدن و مدیریت پژوهشهای انجام شده ارائه شد و اکنون بعد از پشت سر گذاشتن جشن ۲۰ سالگی خود افتخار میزبانی بیش از ۴۵۰ پروژه بزرگ در سراسر دنیا را داشته است. این شرکت با توجه به تعهد خود مبنی بر میل به تعالی، هر ساله ۲۰ الی ۲۵ درصد خالص درآمد خود را صرف تحقیق، توسعه و گسترش و بهبود راه حلهای نرم افزاری میکند. این شرکت در حال حاضر بیش از ۷ دفتر در چندین کشور مهم دارد و تاکنون میزبان و راهنمای پروژه های بزرگی در سراسر دنیا بوده است.
 

فایل Patch را از فولدر Crack در محل نصب نرم افزار کپی و اجرا و اعمال کنید.
۱۶۲ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32424"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *