Gerber AccuMark Family 9.0.0.245 + New Crack

AccuMark نرم افزاری حرفه ای برای طراحی الگوی لباس است. با استفاده از این برنامه به راحتی میتوانید الگوهایی که بر روی کاغذ ترسیم کرده اید را وارد برنامه کنید و به صورت دیجیتالی و کاملا دقیق الگوهای مورد نظر را تنظیم و در ابعاد مختلف تولید کنید. این برنامه از جداول سایز بندی استاندارد جهانی برخوردار است و بخشهای زیادی از کار را به صورت خودکار و هوشمند انجام میدهد. برنامه قابلیتهای فراوانی برای طراحان الگو فراهم آورده است که انجام دستی بعضی از آنها بر روی کاغذ غیر ممکن است و یا زمان بسیار زیادی میطلبد.
در این برنامه تولیدکنندگان البسه میتوانند قطعات پارچه و الگوهای مختلف لباس را با هر نوع سلیقه ای در طول پارچه چیدمان کرده و با این کار میزان دور ریز پارچه ها را به حداقل ممکن برسانند. در مقیاسهای صنعتی کوچکترین دور ریزی خسارات مالی زیادی به همراه دارد و صنایع نساجی تلاش زیادی برای کاهش این دور ریز ها میکنند. این برنامه و سایر برنامه های مشابه با هوشمند کردن فرایند طراحی الگو کمک زیادی به این موضوع میکنند. یکی از قابلیتهای متمایز این برنامه امکان نمایش سه بعدی الگوی طراحی شده بر تن مانکن است.
در واقع قبل از شروع دوخت و دوز فیزیکی و واقعی لباس، یک نمونه شبیه سازی شده با ابعاد و سایزهای مشخص بر تن مانکن به صورت سه بعدی نمایش داده میشود تا در صورت وجود مشکل پیش از متحمل شدن هزینه ها جلوی این اشتباهات گرفته شود. به مهندسین نساجی و طراحان الگو که علاقه مند به فعالیت حرفه ای در این حوزه هستند توصیه میکنیم از این برنامه در جهت افزایش انعطاف و سرعت کاری خود استفاده کنند. کیفیت و دقت کاری این برنامه بسیار بالاست و صنایع تولید پوشاک زیادی در سراسر دنیا در تولیدات خود از این برنامه به صورت حرفه ای استفاده میکنند.
OS: Windows XP / Vista / 7even

دو کرک در فولدر Crack قرار داده شده است. ابتدا از Crack 1 و اگر جواب نداد از Crack 2 استفاده کنید. فایلهای reg باید اجرا شوند. فایل bat باید اجرا شود. سریالها هم در برنامه قرار گیرد. بقیه فایلها در مسیر نصب برنامه کپی شوند. راهنمایی در مورد استفاده از کرک وجود ندارد.
درصورت مشخص شدن طریقه نصب قرار می گیرد.
همچنین کرک دیگری با روش خودکار نصب قرار گرفت.
۹۰۷ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32883"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *