HVAC Solution Professional 8.0.2

HVAC Solution یکی از نرم افزارهای کمیاب در حوزه تاسیسات و طراحی سیستم های HAVC یا سیستم های گرمایش، سرمایش، تهویه مطبوع ساختمان ها و امکان مسکونی و تجاری است. امروزه در صنعت تاسیسات روز به روز پیشرفتهای مختلفی حاصل میشود و بر اساس نیازها و انتظارات جدید، تکنولوژی های مختلفی مطرح میشود. مهندسین تاسیسات و ساختمان نیز همگام با این نیازها، راه حلهای جدیدی ارائه و پژوهش های زیادی در این زمینه انجام داده اند. در همین مسیر نرم افزارهای تخصصی زیادی همچون HVAC Solution میتواند بسیار راه گشا باشد.
شرکت نرم افزاری HVAC Solution جزء سردمداران نرم افزارهای تخصصی در حوزه تاسیسات است و مدتهاست که به صورت تخصصی بر روی راه حلهای نرم افزاری در این شاخه فعالیت میکند. با استفاده از این برنامه کارآمد با درگ دراپ کردن اشیاء فوق هوشمند در صفحه طراحی، انواع سیستم های تهویه مطبوع را به راحتی طراحی کنید. همچنین به راحتی میتوانید با امکانات مختلف این برنامه سیستمهای هیدرونیک مانند شبکه های گرمایش از کف و سایر سیستم های کنترلی را ایجاد کنید.
این برنامه تمامی کامپوننتهای مورد نیاز برای لوله کشی و داکت گذاری مسیرهای انتقال میباشد و در این مسیر انعطاف بسیار بالایی نیز دارا میباشد. HVAC Solution به شما اجازه میدهد تا تجهیزات و کامپوننتهای سازندگان خاصی را انتخاب کنید که بیشترین سازگاری را با پروژه شما دارند. به کمک این برنامه خواهید توانست تجهیزات مختلف و سیستم های کنترلی آنها را طراحی کنید، مواد مورد نیاز را تخمین بزنید و شماتیک نقشه را در قالب فرمت dxf دریافت کنید. این برنامه در حوزه طراحی و آنالیز طراحی سیستم های سرمایشی و گرمایشی و تهویه مطبوع ساختمان جزء بهترین ها محسوب میشود و رقبای کمی نیز در این زمینه دارد.
Windows XP / 7 / 8.1 / 10
 
در فایل Readme موجود است.
۴۶٫۸ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33643"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *