Mentor Graphics IE3D 15.0

IE3D چارچوبی نرم افزاری برای طراحی، شبیه سازی و ارزیابی سلامت سیگنال مدارهای الکترونیکی است. بسیاری از شرکت های تولید کننده قطعات الکترونیکی صرفا با یک نوع تداخل الکترومغناطیسی روبرو نیستند بلکه در طراحی یک مدار الکترونیکی تنگناهای مختلفی وجود دارد که تداخل الکترومغناطیس تنها یکی از آنهاست و همه این مسائل در بروز خطاها و رفتارهای غیر قابل انتظار مقصر هستند.
IE3D نرم افزاری است که تمامی تداخلات و مسائلی که سلامت سیگنال مدارهای الکترونیکی را تحت تاثیر قرار میدهند را از کامپوننتهای و اجزاء زیر مجموعه یک مدار گرفته تا سطوح بالاتر را زیر نظر میگیرد و هر نوع مسئله بالقوه ای را به مهندسین نشان میدهد.
استفاده از این برنامه باعث میشود تا قبل از پیاده سازی واقعی مدار به صورت مجازی آن را از جنبه های مختلفی مورد بررسی و آزمون قرار دهید و به این ترتیب با کاهش خطاهای بالقوه و ارائه راه حل های بهینه برای آنها جلوی هر نوع ضرر مالی و زمانی را بگیرید. این برنامه کاربرد ویژه ای در طراحی آنتنهای مخابراتی دارد که به صورت گسترده ای با مسائل سلامت سیگنال مواجه هستند. با استفاده از IE3D به راحتی میتوانید سلولهای ارتباطی را قبل از قرار دادن در ساختار های بزرگتر مورد ارزیابی قرار دهید و بعد از اطمینان عملکرد صحیح و بهینه آن را در ساختارهایی با مقیاس بزرگتر به کار برید.
کاربردهای این محصول ارزشمند محدود به یکی دو مورد نیست. IE3D کاربرد گسترده ای در طراحی تگهای RFID و تکنولوژی های مرتبط با آن دارد، میتوانید مدارهای MMIC را نیز طراحی کنید. همچنین امکان مدلسازی پکیج تراشه ها و سیستم های چند تراشه ای را خواهید داشت. یکی از مزیتهای مهم این برنامه سرعت بالای شبیه سازی و مدلینگ و پردازش های سنگین آن است که این موضوع در تحلیل و آنالیز مدارهای الکتریکی صنعتی و پیچیده بسیار حائز اهمیت است.
IE3D is made up of the scheme editor MGRID, MODUA schema editor and post-processor CURVIEW current. Other PATTERNVIEW program added to the IE3D Release 5. PATTERNVIEW – a powerful and flexible program for calculating the radiation pattern.
Windows XP (Professional or Home)
Windows 2000 Professional
• Pentium III 1.7GHz or equivalent
• RAM 1 GB
• ۱ GB hard drive
 
در فایل Readme.txt موجود در پوشه‌ی Crack آورده شده است.
این نسخه در ۲۵ مهر ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.
۲۴۳ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33691"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *