MSC (ex e-Xstream) Digimat 2017.0 (x64) FiXED

e-Xstream Digimat محصولی نرم افزاری برای سرعت بخشی به مدلسازی و  فرایند توسعه و ساخت مواد کامپوزیتی است. قابلیتهای این نرم افزار توسط مهندسین CAE، محققین مواد، متخصصین فرایندهای تولید پلاستیک و مواد کامپوزیتی جهت پیش بینی دقیق رفتارهای غیرخطی میکرومکانیکی مواد و سازه های چند فازه پیچیده مورد استفاده قرار میگیرد. این نرم افزار با آنالیز دقیق مواد در سطوح میکروسکپی و مدلسازی مواد میکرومکانیکی امکان طراحی چند مقیاسی در مقیاس میکروسکپی و ماکروسکپی  را فراهم میکند. مدلینگ مواد در e-Xstream Digimat فرایند شبیه سازی را با سازه های FEA ترکیب میکند.
این نرم افزار به عنوان یک ابزار کارآمد و پیش بینی کننده دقیق به کاربران کمک میکند تا مواد کامپوزیتی نوآورانه را در زمان و هزینه معقول طراحی کنند. Digimat شکاف بین تولید و بهینه سازی را پر میکند و به صنایع مختلفی در حوزه مواد کامپوزیتی و پلاستیکی کمک میکند. این محصول به تامین کننده عمده مواد مانند Tier1  و OEMS متکی است. پلتفرم مدلسازی Digimat در صنایع مختلفی از جمله هوافضا، خودرو، دستگاه های پزشکی، کالاهای صنعتی، کشتی سازی، تجهیزات ورزشی، قطار و … قابل استفاده است.
با وجود قابلیتهای زیاد این محصول، این برنامه مصرف حافظه کمی دارد و در عین حال توان محاسباتی بالایی دارد. این محصول ابزارهای محاسباتی مختلفی تدارک دیده است که در مراحل مختلف طراحی کارگشاست و امکان نقشه برداری سه بعدی به صورت کامل پشتیبانی میشود. امروزه e-Xstream Digimat به خاطر توانمندی های زیاد و منحصر به فرد خود به عنوان یکی از مراجع اصلی در بازار شناخته میشود. این محصول کاربران مختلفی در سراسر جهان دارد که بخش اعظم کاربران مربوط به آمریکا، آسیا و اروپا هستند.
OS: Windows XP / Vista / Seven / 8
در فایل Readme.txt در فولدر Crack موجود است.
۷۹۶ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32763"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *