PSIM Professional 9.1.4 x86 / 9.0.3.464 x64

PSIM نرم افزاری قدرتمند برای طراحی، آنالیز و شبیه سازی مدارهای الکترونیکی است. با استفاده از این برنامه مهندسین الکترونیک قادر هستند انواع قطعات الکترونیک را از کتابخانه عظیم این برنامه انتخاب و در مدار خود استفاده کنند. PSIM یک آزمایشگاه کامل برق و الکترونیک است که در آن انواع سنجشگرها و دستگاه های اندازه گیری مانند اسیلوسکوبها،  تحلیل گرهای موج، نمایشگر و تحلیلگرهای گرمایی، بررسی جریان های مستقیم و غیر مستقیم، همچنین کار با موتور های AC و DC را در دسترس قرار داده است تا بتوان درک کاملی از عملکرد مدار داشته باشیم. در حین شبیه سازی میوانید با استفاده از پروب ها، جریان، ولتاژ و سایر پارامترها را به صورت زنده ببینید. این برنامه قدرت بالایی در نمایش و شخصی سازی موج ها دارا میباشد. به راحتی میتوانید شکل موج را تغییر رنگ دهید، واحدهای اندازه گیری آن را تغییر دهید، دامنه و نقاط تلاقی امواج را محاسبه کنید و …
یکی از مزایایی PSIM توانایی ارتباط با نرم افزار متلب و سیمولینک جهت شبیه سازی های پیجیده تر و دقیق تر میباشد. در واقع خروجی این برنامه را به صورت داده های ریاضی میتوانید وارد این برنامه ها کنید و از مزایای آنها نیز برخوردار شوید. این برنامه توانایی بسیار خوبی در طراحی مدارات صنعتی و مدارهای قدرت و با دامین پیچیده دارد و نسبت به نرم افزارهایی همچون PSPice برای طراحی این مدارها قدرت و سرعت بیشتری دارا میباشد. این برنامه با تمام امکاناتی که دارا میباشد دارای واسط کاربری ساده ای است که کار کردن با آن را بسیار آسان میکند به گونه ای که بعد از انجام چندین پروژه و با کمی بررسی منو ها و پنجره های برنامه میتوانید با امکانات کلی برنامه آشنا شوید.
PSIM runs in Microsoft Windows 7 or 8, either on a stand-alone PC or on a network PC. It is available in 32-bit or 64-bit.
A minimum of 500MB RAM memory is required. The program will occupy around 250MB hard disk space after installed.

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
نسخه‌ی ۶۴ بیتی در ۲۲ شهریور ۹۶ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.
نسخه ۳۲ بیتی : ۵۶ مگابایت
نسخه ۶۴ بیتی : ۶۹ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32256"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *