PTC Creo Illustrate 4.1 F000 x86/x64

Creo Illustrate نرم افزاری مناسب جهت ساخت مستندات فنی محصولات است. این نرم افزار با ترکیب کردن قابلیتهای سه بعدی با داده های CAD طراحی فعلی محصول و مشخصات فنی و قسمتهای مختلف را آن طور که باید و شاید به مصرف کننده ارائه میدهد. این مستندات مخصوصا برای ابزارها و محصولات پیچیده راهنمای بسیار خوبی هستند برای سرویس دهنده ها و مشتریان. تعمیرکاران با استفاده از اطلاعات موجود در این اسناد میتوانند با مکانیزم دستگاه آشنا شوند. قطعات داخلی آن را ببینید و پیش بینی های دقیقتری برای عیب یابی دستگاه داشته باشند. مشتریان با مشاهده این اسناد میتوانند بهتر آن محصول را به کار بگیرند و از آن استفاده کنند. مستندات ارائه شده توسط این برنامه با فرمتهای مختلفی خروجی گرفته میشوند و امکان چاپ آنها نیز فراهم است.
این نرم افزار همچنین قادر است انیمیشنهایی سه بعدی دقیقی برای نشان دادن نحوه کارکرد محصولات پیچیده را تولید کند که این موضوع برای درک عملکرد دستگاه توسط سرویس دهنده ها بسیار حائز اهمیت است. Creo Illustrate همچنین قادر است لیست قطعات یک محصول را لیست نماید و در قالب جدولهایی مرتب ارائه کند. این لیست با ارائه مشخصات فنی دقیق همراه است لذا سرویس دهنده و یا تعمیر کار به راحتی میتواند مدل و تعداد قطعه مورد نظر را تشخیص دهد. برای انیمیشنهای آموزشی امکان گذاشتن زیرنویس به زبانهای دیگر نیز مقدور است. نرم افزار سازگاری کاملی با سایر برنامه های CAD دارد و قادر است با این برنامه ها به راحتی ارتباط برقرار کند.
Operating systems:
– Windows 10 (x86 or x64)
– Windows 8.1 (x86 or x64)
– Windows 7 SP1 (x86 or x64)
RAM:
– ۳۲-bit: 3 GB
– ۶۴-bit: 4 GB or higher
– Monitor: 1280x 1024 (or higher) resolution support with 24-bit or greater color– Network: Microsoft TCP/IP Ethernet Network Adapter– Mouse: Microsoft-approved 3-button mouse– File systems: NTFS– Misc: DVD drive

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۱٫۷ گیگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33051"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *