QbD Risk Assessment 1.4.3

QbD Risk Assessment نرم افزاری مناسب جهت ارزیابی و سنجش ریسک در فرایندهای مبتنی بر QbD یا Quality By Design است. به ادعای سازنده، این محصول تنها نرم افزار موجود در زمینه تحلیل و ارزیابی ریسک پروژه هاست و به خوبی پارامترهای فرایندی را با پتنتهای کسب و کار شما ترکیب میکند. طبق تحقیقات صورت گرفته در صنایع مختلف مشخص شده است که فاز تحلیل و ارزیابی ریسک چیزی حدود سه ماه زمان لازم خواهد داشت. در واقع محققین برای کاهش ریسکهای تولید و توسعه محصولات ناچار هستند این زمان را برای تحلیل ریسکهای بالقوه صرف کنند.
این برنامه با روشهای مخصوص خود قصد دارد این زمان را به صورت چشمگیری تاحد سه روز کاهش دهد. این یعنی توسعه سریعتر بر مبنای QbD که دقیقا همان چیزی است که محققین و صنعتگران به دنبال آن هستند. این نرم افزار با استفاده از ماتریس همبستگی و با در نظر گرفتن فاکتورهای مختلف و همچنین مدل محاسباتی FMEA ریسک کیفی محصولات را با دقت بسیار بالایی برآورد میکند. ضمن ارزیابی ریسک، اطلاعات ارشمندی نیز در رابطه با ویژگی های کیفی، فرایندهای بحرانی و ویژگی های بحرانی مواد به کار رفته در محصولات در اختیار شما قرار میگیرد.
این نرم افزار در پس زمینه با استفاده از الگوریتمهای هوشمندی به صورت مداوم پتنتهای شما را زیرنظر میگیرید و بدین ترتیب زمان بیشتری برای پرداخت به موضوعات کیفی محصول در اختیار خواهید داشت. QbD Risk Assessment به اعتقاد بسیاری از مشتریان به عنوان یک استاندارد در پروسه های کاری آنها مبدل شده است. هرچقدر اطلاعات بیشتری در اختیار این نرم افزار قرار دهید نتایج دقیقتر و کاملتری را شاهد خواهید بود. این محصول بر اساس اطلاعات دریافت شده قادر است تا با در نظر گرفتن اولویتها، فضای کاری مناسب برای تیم شما را پیشنهاد دهد. این فضای کاری بر اساس قید و بندهای زمانی و محدودیت منابع موجود پیشنهاد میشود.
OS : Windows XP / Vista / 7 / 8 / 10

فایل Readme.txt در فولدر Crack را مطالعه کنید.
۵ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33539"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *