TWI CrackWise 5.0 R29795

TWI CrackWise نرم افزاری جهت مطالعه و ارزیابی مکانیک شکست در جامدات بر مبنای استاندارد BS 7910 است. مکانیک شکست یا مکانیک ترک شاخه ای از مکانیک جامدات است که به بررسی موضوعاتی همچون روند ایجاد و گسترش ترک در جامدات و سازه ها و تاثیر آن بر تغییر شکل و استهلاک و زوال سازه است. این شاخه از علم مکانیک از دو نقطه نظر مکانیک یعنی در محیطهای پیوسته و گسسته مورد مطالعه قرار گرفته است. این علم کاربرد گسترده ای در صنایع کشتی سازی، ساخت سازه ها به ویژه بتنی، ژئوفیزیک و زمین شناسی، مهندسی مکانیک و مهندسی پزشکی دارد. تحقیقات و پژوهشهایی که بر مبنای این شاخه از علم مکانیک صورت گرفته به مرور زمان در قالب استانداردهای مختلفی ارائه شده است که مهمترین و قابل قبولترین این استانداردها در صنعت، BS 7910 است.
در این استاندارد معادلاتی تعریف شده است که بر اساس آن میتوان مولفه افقی نمودار ارزیابی آسیب، تنشهای وارده بر لوله ها و ساختارهای جامد را محاسبه کرد. نرم افزارهای زیادی بر مبنای این استاندارد ارائه شده اند که CrackWISE یکی از بهترینها در این حوزه کاری است. با استفاده از این برنامه میتوانید برای عیوب مسطح مانند نقصهای موجود در جوشهای فلزی لوله ها را محاسبه و ارزیابی کنید. دلیل این نوع نقصها در مهندسی جوش، عدم ذوب و نفوذ فلز به اندازه کافی در شیارهای جوش بیان شده است.
با استفاده از این نرم افزار و بر مبنای استاندارد مطرح شده، داده های ورودی با استفاده از معادلات مکانیک شکست ارزیابی میشوند و میزان خطر پذیری و ریسک در تجهیزات حساس به شکست محاسبه میشود. با استفاده از این برنامه مهندسین به راحتی میتوانند وضعیت اتصال لوله ها، یکپارچکی نواحی جوش، میزان تحمل لوله ها و تجهیزات فلزی در مقابله با ترکها و شکستهای احتمالی و میزان خسارات وارده قابل آنالیز و محاسبه است. این نرم افزار عصاره ۲۰ سال سابقه و تجربه کاری است و آن را میتوان یکی از بهترین برنامه ها در این زمینه کاری دانست.
Windows XP / 7 / 8.1 / 10

پس از نصب، فایل‌های موجود در پوشه‌ی Crack را در محل نصب برنامه کپی و جای‌گزین کنید؛ برنامه را اجرا و حالت Try را انتخاب کرده و در مرحله‌ی بعد اطلاعات خواسته شده را به صورت دلخواه پر کرده و تایید کنید.
این نسخه در ۲۶ اسفند ۹۵ در ویندوز ۱۰ ۶۴ بیتی نصب و با موفقیت فعال شده است.
۳۴ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="33419"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *