Visual Micro Arduino for Visual Studio 1709.3.1

Visual Micro Arduino پلاگین ویژوال استودیو برای اتصال به بردهای آردوینو و برنامه ریزی آنهاست. آردیوینو دسته ای از بردهای الکترونیک هوشمند ، مجتمع و فشرده هستند که توسط شرکت Arduino برای تسهیل برنامه ریزی میکروکنترلرها به بازار عرضه شده است. میکروکنترلر تراشه ای هوشمند است که همانند کامپیوتر رم، پردازنده و پورتهای ورودی و خروجی و … دارد و با برنامه ریزی قادر به انجام کارهای گوناگونی است. روش سنتی و قدیمی برنامه ریزی میکروها به این صورت است که بعد از انتخاب میکرو مورد نظر بایستی از طریق پروگرمر و درگاه های سریال به کامپیوتر وصل شود و بعد از برنامه ریزی در مدار مورد نظر نصب و آماده استفاده شود.این کار مستلزم درگیری زیاد با سخت افزار و البته کدنویسی دشوارتر میباشد که ممکن است افراد مبتدی برای شروع به کار با میکروها دچار مشکل شوند.
آردوینو آمده است تا این فرایند را ساده تر کند. بردهای آردوینو در درون خود یک پروگرمر دارند و یک پورت USB نیز برای برنامه ریزی و اتصال برد وجود دارد، تنها چیزی که شما نیاز دارید این است که از طریق درگاه usb، برد را به کامپیوتر متصل کنید و برنامه مورد نظر خود را در آن بریزید. بعد از برنامه ریزی برد، به صورت خودکار طبق برنامه ای که وجود دارد کار خود را انجام خواهد داد. بردهای آردوینو کاربردهای مختلفی دارند و با اتصال سنسورهای مختلفی به ورودی ها آن و همچنین ماژول های کنترلی مختلف به خروجی آن میتوان پروژه های مختلفی همچون : آبیاری هوشمند، خانه هوشمند، تشخیص چهره، crack4allهایی پرنده و … را به انجام رساند.
زبان برنامه نویسی مورد استفاده آردیونو  بر پایه زبان Wiring و محیط کدنویسی آن نیز بر پایه Processing میباشد. نکته جالب در برنامه نویسی میکروهای آردیونو  این است که اینجا برخلاف گذشته که بایستی با زبان اسمبلی و سی و کدنویسی سطح پایین به پایه های میکرو مقادیر ارسال میکردید، شما با یک سیستم عامل واسط که توسط خود آردیونو  در داخل این میکروها قرار گرفته سر و کار خواهید داشت و با زبانی ساده تر و طیف گسترده ای از کتابخانه های قدرتمند میتوانید خیلی سریعتر و انعطاف پذیرتر برنامه مورد نظر خود را درون میکروها قرار دهید. Visual Micro Arduino آی دی رسمی این شرکت را در قالب پلاگینی به ویژوال استودیو اضافه میکند و کاربران قادر خواهند بود تا ضمن برنامه نویسی مدارهای آردیونو  از مزایای بی نظیر محیط توسعه ویژوال استودیو نیز بهره مند شوند.
 

فایل Readme.txt همراه هر نسخه را ببینید.
۱٫۶۵ + ۴٫۹۵ مگابایت

جهت دریافت کرک این نرم افزار از طریق فرم درخواست کرک اقدام نمایید.
در صورت نیاز به ورژن جدیدتر در فرم درخواست ذکر کنید.

[related_post themes="flat" id="32272"]

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *